Речник Повітряних сил ЗСУ прокоментував запаси ракет до ППО Patriot (Відео)

Євлаш зауважив, що міжнародні партнери знають про потреби УкраїниРечник Командування Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону розповів про результати збиття російського залізяччя цієї ночі. Також він повідомив, чи дійсно в Україні закінчилися ракети до американських зенітних ракетних комплексів Patriot. "Звичайно, ми маємо розуміти перш за все, що Україна не виробляє самостійно дані системи та боєприпаси до них. Тому звісно, що нам потрібно більше ракет. Ми не можемо самостійно поповнювати запаси. Не можемо самостійно виготовлювати ракети", – наголосив Євлаш. Речник зауважив, що міжнародні партнери знають про потреби України. "Вони знають, скільки у нас є ракет. Знають, скільки нам необхідно ще. Однак не варто піддаватися паніці, оскільки ви бачите і сьогоднішні результати, як відпрацювали наші мобільні вогневі групи. Збито 16 з 17 "Шахедів". Майже 100 відсотків", – сказав Євлаш. За його словами, вчора також був досить гарний результат. "Ми збили 16 з 20 ракет Х-101/Х-555. Також, у тому числі, збиті були майже усі 40 дронів. Дві з чотирьох ракет Х-59. Звісно, що "Кинжали" збивати досить складно. Це незвичайна зброя. Це не крилаті ракети, які вдається збивати навіть нашим мобільним вогневим групам. Тому, це надзвичайно складна ціль", – додав він.   Зауважується, що для збиття аеробалістичних ракет "Кинджал" треба велика кількість зенітних ракетних комплексів "Петріот". "Це єдина зброя, яка на даний час може ефективно протистояти потужним засобам повітряного нападу ворога. І звісно, що ми дуже очікуємо на поставки нашими партнерами цих систем ППО", – наголосив Євлаш. Читайте також: Євлаш розповів, скільки потрібно систем ППО Patriot, щоб убезпечити міста України від атак рф. Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій. Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ. Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

квітень 12, 2024 - 13:55
 0  120
Речник Повітряних сил ЗСУ прокоментував запаси ракет до ППО Patriot (Відео)
Євлаш зауважив, що міжнародні партнери знають про потреби України

Речник Командування Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону розповів про результати збиття російського залізяччя цієї ночі. Також він повідомив, чи дійсно в Україні закінчилися ракети до американських зенітних ракетних комплексів Patriot.

"Звичайно, ми маємо розуміти перш за все, що Україна не виробляє самостійно дані системи та боєприпаси до них. Тому звісно, що нам потрібно більше ракет. Ми не можемо самостійно поповнювати запаси. Не можемо самостійно виготовлювати ракети", – наголосив Євлаш.

Речник зауважив, що міжнародні партнери знають про потреби України.

"Вони знають, скільки у нас є ракет. Знають, скільки нам необхідно ще. Однак не варто піддаватися паніці, оскільки ви бачите і сьогоднішні результати, як відпрацювали наші мобільні вогневі групи. Збито 16 з 17 "Шахедів". Майже 100 відсотків", – сказав Євлаш.

За його словами, вчора також був досить гарний результат.

"Ми збили 16 з 20 ракет Х-101/Х-555. Також, у тому числі, збиті були майже усі 40 дронів. Дві з чотирьох ракет Х-59. Звісно, що "Кинжали" збивати досить складно. Це незвичайна зброя. Це не крилаті ракети, які вдається збивати навіть нашим мобільним вогневим групам. Тому, це надзвичайно складна ціль", – додав він.

 

Зауважується, що для збиття аеробалістичних ракет "Кинджал" треба велика кількість зенітних ракетних комплексів "Петріот".

"Це єдина зброя, яка на даний час може ефективно протистояти потужним засобам повітряного нападу ворога. І звісно, що ми дуже очікуємо на поставки нашими партнерами цих систем ППО", – наголосив Євлаш.

Читайте також: Євлаш розповів, скільки потрібно систем ППО Patriot, щоб убезпечити міста України від атак рф.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow