"Дітям потрібна школа!": мешканці Броварів просять підтримати петицію (Відео)

Містяни вже понад 6 років чекають виконання обіцянок владиДепутат Київської обласної ради Олег Іваненко заявляє про необхідність будівництва нової школи у районі Торгмаш у Броварах. У зв'язку з тим, що район активно забудовується, там різко збільшилася кількість населення, тож наявні школи переповнені і не можуть забезпечити комфортні умови навчання. Багато дітей змушені навчатися у другу зміну. Брак класних кімнат, спортивних залів, лабораторій та безпечних, сучасних укриттів негативно впливає на якість здобуття освіти. Місцеві мешканці створили петицію з вимогою почати будівництво нової школи. "Важливим аспектом будівництва школи є його фінансування. Саме задля забезпечення фінансування будівництва школи на Торгмаші в вересні 2017 року депутати Броварської міськради проголосували за внесення змін у детальний план територій. Відтак, дозволили ПрАТ ВПБФ "Атлант" збільшити поверховість будинків ЖК "Олімпійський" із 16 поверхів до 22-26 поверхів в обмін на обіцянку забудовника зробити проект та збудувати "каркас початкової школи" на Торгмаші на 360 учнів", – розповідає Іваненко. У лютому 2018 року був укладений тристоронній договір між відділом капітального будівництва Броварської міської ради (Замовник будівництва), ПрАТ "ВПБФ "Атлант" (Замовник проєкту), ТОВ "АІММ-ГРУП" (Виконавець) на виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо об'єкта "Будівництво загальноосвітньої школи I ступеня на території II черги кварталу "Олімпійський". "Ми вимагаємо від міської влади вжити рішучих дій щодо виконання своїх забов’язань стосовно будівництва школи на Торгмаші та визначення конкретних термінів його початку", – наголошує політик. Будівництво нової школи не тільки розв'язує проблему з переповненістю наявних освітніх закладів, але й створить нові робочі місця. Містяни наголошують, що це буде важливим кроком для розвитку громади та інвестицією в майбутнє дітей. Тому просять небайдужих людей підтримати петицію. Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій. Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ. Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.          

квітень 12, 2024 - 13:55
 0  127
"Дітям потрібна школа!": мешканці Броварів просять підтримати петицію (Відео)
Містяни вже понад 6 років чекають виконання обіцянок влади

Депутат Київської обласної ради Олег Іваненко заявляє про необхідність будівництва нової школи у районі Торгмаш у Броварах.

У зв'язку з тим, що район активно забудовується, там різко збільшилася кількість населення, тож наявні школи переповнені і не можуть забезпечити комфортні умови навчання. Багато дітей змушені навчатися у другу зміну. Брак класних кімнат, спортивних залів, лабораторій та безпечних, сучасних укриттів негативно впливає на якість здобуття освіти.

Місцеві мешканці створили петицію з вимогою почати будівництво нової школи.

"Важливим аспектом будівництва школи є його фінансування. Саме задля забезпечення фінансування будівництва школи на Торгмаші в вересні 2017 року депутати Броварської міськради проголосували за внесення змін у детальний план територій. Відтак, дозволили ПрАТ ВПБФ "Атлант" збільшити поверховість будинків ЖК "Олімпійський" із 16 поверхів до 22-26 поверхів в обмін на обіцянку забудовника зробити проект та збудувати "каркас початкової школи" на Торгмаші на 360 учнів", – розповідає Іваненко.

У лютому 2018 року був укладений тристоронній договір між відділом капітального будівництва Броварської міської ради (Замовник будівництва), ПрАТ "ВПБФ "Атлант" (Замовник проєкту), ТОВ "АІММ-ГРУП" (Виконавець) на виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо об'єкта "Будівництво загальноосвітньої школи I ступеня на території II черги кварталу "Олімпійський".

"Ми вимагаємо від міської влади вжити рішучих дій щодо виконання своїх забов’язань стосовно будівництва школи на Торгмаші та визначення конкретних термінів його початку", – наголошує політик.

Будівництво нової школи не тільки розв'язує проблему з переповненістю наявних освітніх закладів, але й створить нові робочі місця. Містяни наголошують, що це буде важливим кроком для розвитку громади та інвестицією в майбутнє дітей. Тому просять небайдужих людей підтримати петицію.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

 

 

 

 

 

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow