Гучний скандал в Угорщині: опублікували аудіо про корупцію в уряді Орбана

Мадяр уже передав аудіофайли до прокуратури БудапештаВ Угорщині розгорається серйозний корупційний скандал. Спалахнув він через оприлюднення аудіозапису із нібито голосом колишньої міністерки юстиції з уряду Віктора Орбана, передає "Європейська правда" із посиланням на агенцію АР. На записі голос Юдіт Варги описує, як урядовці домоглися видалення доказів із протоколів суду для того, щоб приховати свою роль у корупційних схемах. "Вони підказали прокурорам, що треба вилучити", – розповідає Варга на записі. Запис на Facebook і YouTube оприлюднив колишній чоловік міністерки – Петер Мадяр, нині опозиціонер і затятий "антиорбанівець". За його словами, запис був зроблений у квартирі колишнього подружжя. Він уже передав аудіофайли до прокуратури Будапешта. До цього опозиціонер не раз звинувачував уряд Орбана в корупції. У свою чергу Юдіт Варга на Facebook звинуватила Мадяра в домашньому насильстві та заявила, що зробила ці заяви під тиском. "Я сказала те, що він хотів почути, щоб якомога швидше втекти. У такій ситуації будь-яка людина може сказати те, що вона не має на увазі", – написала Варга. Мадяр ці звинувачення – заперечує. Орбан у святковій промові попросив допомогти йому "окупувати Брюссель".

березень 26, 2024 - 20:33
березень 26, 2024 - 21:52
 0  129
Гучний скандал в Угорщині: опублікували аудіо про корупцію в уряді Орбана

Мадяр уже передав аудіофайли до прокуратури Будапешта

В Угорщині розгорається серйозний корупційний скандал. Спалахнув він через оприлюднення аудіозапису із нібито голосом колишньої міністерки юстиції з уряду Віктора Орбана, передає "Європейська правда" із посиланням на агенцію АР.

На записі голос Юдіт Варги описує, як урядовці домоглися видалення доказів із протоколів суду для того, щоб приховати свою роль у корупційних схемах.

"Вони підказали прокурорам, що треба вилучити", – розповідає Варга на записі.

Запис на Facebook і YouTube оприлюднив колишній чоловік міністерки – Петер Мадяр, нині опозиціонер і затятий "антиорбанівець". За його словами, запис був зроблений у квартирі колишнього подружжя.

Він уже передав аудіофайли до прокуратури Будапешта. До цього опозиціонер не раз звинувачував уряд Орбана в корупції.

У свою чергу Юдіт Варга на Facebook звинуватила Мадяра в домашньому насильстві та заявила, що зробила ці заяви під тиском.

"Я сказала те, що він хотів почути, щоб якомога швидше втекти. У такій ситуації будь-яка людина може сказати те, що вона не має на увазі", – написала Варга. Мадяр ці звинувачення – заперечує.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow