Нафтопереробні заводи на росії потребують технологій для відновлення, яких вони не мають – ГУР (Відео)

Удари по НПЗ завдають Москві економічних та репутаційних втратДеякі уражені нафтопереробні заводи на росії потребують відновлення, пов'язаного з використанням високих технологій, до яких у росіян немає доступу або він обмежений. Про це заявив представник пресслужби Головного розвідувального управління Євген Єрін в етері телемарафону. Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Він зазначив, що саме тому атаки на НПЗ мають свій ефект. "У будь-якому разі – так, це впливає і на внутрішній ринок, і на саму ситуацію внутрішню в росії. Не настільки критично, як нам би хотілося, але ми продовжуємо працювати", – сказав він. Єрін наголосив, що у Кремлі на такі атаки також реагують і їм це неприємно. Удари по НПЗ завдають Москві економічних та репутаційних втрат. Читайте також: Два знищені кораблі та нафтобаза: в ніч на 24 березня ракети атакували Крим – сюжет. Дивіться також: Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій. Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.  

березень 26, 2024 - 20:33
 0  245
Нафтопереробні заводи на росії потребують технологій для відновлення, яких вони не мають – ГУР (Відео)
Удари по НПЗ завдають Москві економічних та репутаційних втрат

Деякі уражені нафтопереробні заводи на росії потребують відновлення, пов'язаного з використанням високих технологій, до яких у росіян немає доступу або він обмежений. Про це заявив представник пресслужби Головного розвідувального управління Євген Єрін в етері телемарафону.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Він зазначив, що саме тому атаки на НПЗ мають свій ефект.

"У будь-якому разі – так, це впливає і на внутрішній ринок, і на саму ситуацію внутрішню в росії. Не настільки критично, як нам би хотілося, але ми продовжуємо працювати", – сказав він.

Єрін наголосив, що у Кремлі на такі атаки також реагують і їм це неприємно. Удари по НПЗ завдають Москві економічних та репутаційних втрат.

Читайте також: Два знищені кораблі та нафтобаза: в ніч на 24 березня ракети атакували Крим – сюжет.

Дивіться також:

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

 

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow