Факти vs фейки: дезінформація довкола Національного військового меморіального кладовища – пресконференція (Відео)

Представники Мінветеранів і меморіального кладовища – про будівництво та дозвільну документаціюФакти проти фейків: пресконференція щодо дезінформації довкола Національного військового меморіального кладовища. Учасники: Фархад Фархадов, заступник міністра у справах ветеранів України. Ярослав Старущенко, заступник директора держустанови "Національне військове меморіальне кладовище". Олександр Краснолуцький, заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України. Усі – персональна участь. Чому це цікаво? У ході пресконференції представники Міністерства у справах ветеранів України та держустанови "Національне військове меморіальне кладовище" нададуть відповіді на запитання, пов'язані з будівництвом Національного військового меморіального кладовища, які наразі виникли, а також покажуть усю дозвільну документацію. Довідково: дві ділянки, які держава виділила під НВМК, знаходяться у межах Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області, поблизу села Мархалівка та Південного кладовища (Віта Поштова). Загальна площа становить понад 265 га, з яких понад 120 га займатимуть безпосередньо поля для поховання та інші необхідні споруди для забезпечення почесних поховань. Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій. Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.    

квітень 12, 2024 - 13:55
 0  423
Факти vs фейки: дезінформація довкола Національного військового меморіального кладовища – пресконференція (Відео)
Представники Мінветеранів і меморіального кладовища – про будівництво та дозвільну документацію

Факти проти фейків: пресконференція щодо дезінформації довкола Національного військового меморіального кладовища.

Учасники:

  • Фархад Фархадов, заступник міністра у справах ветеранів України.
  • Ярослав Старущенко, заступник директора держустанови "Національне військове меморіальне кладовище".
  • Олександр Краснолуцький, заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України.

Усі – персональна участь. Чому це цікаво?

У ході пресконференції представники Міністерства у справах ветеранів України та держустанови "Національне військове меморіальне кладовище" нададуть відповіді на запитання, пов'язані з будівництвом Національного військового меморіального кладовища, які наразі виникли, а також покажуть усю дозвільну документацію.

Довідково: дві ділянки, які держава виділила під НВМК, знаходяться у межах Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області, поблизу села Мархалівка та Південного кладовища (Віта Поштова). Загальна площа становить понад 265 га, з яких понад 120 га займатимуть безпосередньо поля для поховання та інші необхідні споруди для забезпечення почесних поховань.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

 

 

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow