Дотисли: військовим "на нулі" доплачуватимуть – про яку суму йдеться (оновлено) (Відео)

Йдеться насамперед про справедливість для тих, хто тримає фронт на своїх плечахОновлення. Кабінет Міністрів ухвалив постанову, якою підвищив грошове забезпечення українським військовим на передовій ще на 70 тис. грн. Уряд таким чином виконав постанову Верховної Ради, яку проголосували напередодні. Про це повідомляють народні депутати від "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко та Ірина Геращенко. [social type="telegram" url="https://t.me/oleksiihoncharenko/41148"] [social type="telegram" url="https://t.me/irynagerashchenko/14112"] Нагадаємо, напередодні Верховна Рада проголосувала за постанову, щоб уряд додав 70 тисяч гривень на місяць тим, хто безпосередньо воює "на нулі". Про це повідомив у Telegram народний депутат "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко. "Дотисли. За – 321 (депутат – ред.) Тобто, окрім зарплати (20-25 тисяч) і бойових (100 тисяч), захисники мають ще отримувати +70 тисяч", – йдеться у дописі. Нардеп зауважив, що це в першу чергу про мотивацію і справедливість для тих, хто тримає фронт на своїх плечах. "До речі, норма про доплати 70 тисяч була в мобілізаційному законопроєкті, але в останній момент її прибрали. Бо у влади не в пріоритеті грошове забезпечення наших героїв", – додав Гончаренко.  [social type="telegram" url="https://t.me/oleksiihoncharenko/41111"] Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію. Дивіться також відео: Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій. Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ. Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.  

квітень 12, 2024 - 13:55
 0  120
Дотисли: військовим "на нулі" доплачуватимуть – про яку суму йдеться (оновлено) (Відео)
Йдеться насамперед про справедливість для тих, хто тримає фронт на своїх плечах

Оновлення. Кабінет Міністрів ухвалив постанову, якою підвищив грошове забезпечення українським військовим на передовій ще на 70 тис. грн. Уряд таким чином виконав постанову Верховної Ради, яку проголосували напередодні.

Про це повідомляють народні депутати від "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко та Ірина Геращенко.

[social type="telegram" url="https://t.me/oleksiihoncharenko/41148"]

[social type="telegram" url="https://t.me/irynagerashchenko/14112"]

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада проголосувала за постанову, щоб уряд додав 70 тисяч гривень на місяць тим, хто безпосередньо воює "на нулі".

Про це повідомив у Telegram народний депутат "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко.

"Дотисли. За – 321 (депутат – ред.) Тобто, окрім зарплати (20-25 тисяч) і бойових (100 тисяч), захисники мають ще отримувати +70 тисяч", – йдеться у дописі.

Нардеп зауважив, що це в першу чергу про мотивацію і справедливість для тих, хто тримає фронт на своїх плечах.

"До речі, норма про доплати 70 тисяч була в мобілізаційному законопроєкті, але в останній момент її прибрали. Бо у влади не в пріоритеті грошове забезпечення наших героїв", – додав Гончаренко. 

[social type="telegram" url="https://t.me/oleksiihoncharenko/41111"]

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію.

Дивіться також відео:

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

 

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow