Очікувала більшої "дорослості": євродепутатка шокована законопроєктом Безуглої і Третьякової (Відео)

У дописі йдеться: "Законодавець у ВР вносить проєкти законів, щоб робити що? Провокувати?"Депутатка Європейського парламенту Віола фон Крамон обурена ситуацією навколо законопроєкту "слуг народу" Безуглої і Третьякової щодо кримінальної відповідальності за міжнародну діяльність. На своїй сторінці у Facebook євродепутатка, яка днями відвідала Україну з делегацією колег, написала, що на порозі початку вступних переговорів очікувала більшої "дорослості" від української влади. Фон Крамон поширила пост Мар’яни Безуглої, яка назвала №11104 "законопроєктною провокацією", і додала: "Вона серйозно? Законодавець у Верховній Раді вносить проєкти законів, щоб робити що? Провокувати? Я сподівалася, що в Києві ми матимемо справу з більш дорослими колегами. Дуже дивно читати ці історії від когось з правлячої партії, коли ми фактично намагаємося відкрити переговори про вступ в ЄС. Ці ініціативи, звичайно, не дуже допоможуть, якщо почати відкрито дискредитувати та обмежувати законом роботу організацій громадянського суспільства в Україні", – йдеться в дописі фон Крамон. Читайте також: у ЄС занепокоєні – чи є в Києві дорослі? Як коментують нову "ініціативу" Безуглої-Третякової. Зауважується, що після критики у ЗМІ та соціальних мережах – Безугла назвала свою пропозицію "законопроєктним жартом". Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій. Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ. Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

березень 26, 2024 - 20:33
 0  4
Очікувала більшої "дорослості": євродепутатка шокована законопроєктом Безуглої і Третьякової (Відео)
У дописі йдеться: "Законодавець у ВР вносить проєкти законів, щоб робити що? Провокувати?"

Депутатка Європейського парламенту Віола фон Крамон обурена ситуацією навколо законопроєкту "слуг народу" Безуглої і Третьякової щодо кримінальної відповідальності за міжнародну діяльність.

На своїй сторінці у Facebook євродепутатка, яка днями відвідала Україну з делегацією колег, написала, що на порозі початку вступних переговорів очікувала більшої "дорослості" від української влади.

Фон Крамон поширила пост Мар’яни Безуглої, яка назвала №11104 "законопроєктною провокацією", і додала: "Вона серйозно? Законодавець у Верховній Раді вносить проєкти законів, щоб робити що? Провокувати? Я сподівалася, що в Києві ми матимемо справу з більш дорослими колегами. Дуже дивно читати ці історії від когось з правлячої партії, коли ми фактично намагаємося відкрити переговори про вступ в ЄС. Ці ініціативи, звичайно, не дуже допоможуть, якщо почати відкрито дискредитувати та обмежувати законом роботу організацій громадянського суспільства в Україні", – йдеться в дописі фон Крамон.

Читайте також: у ЄС занепокоєні – чи є в Києві дорослі? Як коментують нову "ініціативу" Безуглої-Третякової. Зауважується, що після критики у ЗМІ та соціальних мережах – Безугла назвала свою пропозицію "законопроєктним жартом".

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow