Спікер Джонсон шукає привід, щоб не ставити на голосування проєкт з коштами для України – Білий дім

Жан-П'єр нагадала, що Сенат підтримав проєкт переважною двопартійною більшістюРечниця Білого дому Карін Жан-П'єр сказала на брифінгу, що спікер Палати представників Майк Джонсон шукає привід для того, щоб не виносити на голосування законопроєкт, який передбачає виділення допомоги Україні. Про це повідомляє "Європейська правда". У Жан-П'єр спитали, чи розглядають у Білому домі можливість винести проєкт лише з військовою допомогою для України без гуманітарного компонента, про що раніше заявляв спікер Джонсон. У відповідь речниця Білого дому зазначила, що вже запропонований адміністрацією проєкт матиме двопартійну підтримку у Палаті, якщо буде винесений на голосування. Вона зазначила: "Я думаю, що те, що відбувається, – це те, що спікер шукає привід, який не є виправданим, який непотрібен. Тому що ми знаємо, що якби він поставив його (ред. – проєкт) на голосування, він би пройшов". Жан-П'єр нагадала, що Сенат підтримав проєкт переважною двопартійною більшістю. Як відомо, у Конгресі США з жовтня минулого року не можуть схвалити багатомільярдний пакет підтримки Україні за пропозицією президента Джо Байдена.

березень 26, 2024 - 20:33
березень 26, 2024 - 21:53
 0  122
Спікер Джонсон шукає привід, щоб не ставити на голосування проєкт з коштами для України – Білий дім

Жан-П'єр нагадала, що Сенат підтримав проєкт переважною двопартійною більшістю

Речниця Білого дому Карін Жан-П'єр сказала на брифінгу, що спікер Палати представників Майк Джонсон шукає привід для того, щоб не виносити на голосування законопроєкт, який передбачає виділення допомоги Україні. Про це повідомляє "Європейська правда".

У Жан-П'єр спитали, чи розглядають у Білому домі можливість винести проєкт лише з військовою допомогою для України без гуманітарного компонента, про що раніше заявляв спікер Джонсон.

У відповідь речниця Білого дому зазначила, що вже запропонований адміністрацією проєкт матиме двопартійну підтримку у Палаті, якщо буде винесений на голосування.

Вона зазначила: "Я думаю, що те, що відбувається, – це те, що спікер шукає привід, який не є виправданим, який непотрібен. Тому що ми знаємо, що якби він поставив його (ред. – проєкт) на голосування, він би пройшов".

Жан-П'єр нагадала, що Сенат підтримав проєкт переважною двопартійною більшістю.

Як відомо, у Конгресі США з жовтня минулого року не можуть схвалити багатомільярдний пакет підтримки Україні за пропозицією президента Джо Байдена.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow