Увесь 2024 рік: українців закликали економити споживання електроенергії у пікові години – чому важливо (Відео)

Мовиться про час з 19 до 22 годиниГендиректор компанії Yasno Сергій Коваленко прокоментував останню масовану атаку росіян на енергосистему України, під час якої ворог знищив Трипільську ТЕС. Він закликав українців щодня економити електроенергію, щоб у домівках та на виробничих майданчиках було світло. "Що ми можемо зробити зараз? Економити споживання в пікові години. І якщо нас таких буде багато, це спрацює. Тому з 19 до 22 години кожного дня, будь ласка, економте електроенергію. Увесь 2024 рік. Хай це стане звичкою", – йдеться у дописі. [social type="telegram" url="https://t.me/spravdi/37903"] Читайте також сюжет: жахливі руйнування Трипільської ТЕС, тактика подвійних ударів – докладно про наслідки атак рф по Україні.  Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій. Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ. Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

квітень 12, 2024 - 13:55
 0  120
Увесь 2024 рік: українців закликали економити споживання електроенергії у пікові години – чому важливо (Відео)
Мовиться про час з 19 до 22 години

Гендиректор компанії Yasno Сергій Коваленко прокоментував останню масовану атаку росіян на енергосистему України, під час якої ворог знищив Трипільську ТЕС. Він закликав українців щодня економити електроенергію, щоб у домівках та на виробничих майданчиках було світло.

"Що ми можемо зробити зараз? Економити споживання в пікові години. І якщо нас таких буде багато, це спрацює. Тому з 19 до 22 години кожного дня, будь ласка, економте електроенергію. Увесь 2024 рік. Хай це стане звичкою", – йдеться у дописі.

[social type="telegram" url="https://t.me/spravdi/37903"]

Читайте також сюжет: жахливі руйнування Трипільської ТЕС, тактика подвійних ударів – докладно про наслідки атак рф по Україні. 

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow