"Більшість цілей – цивільні": скільки ракет та дронів випустила рф із початку року по Україні – Кислиця розповів (Відео)

Представник України при ООН: "у путіна та гітлера однакова токсична ДНК" росія з початку року випустила по Україні майже 1000 ракет, близько 2800 ударних безпілотників, а також майже 7000 керованих авіаційних бомб. Більшість ворожих цілей були цивільними, а не військовими. Про це йдеться у заяві постійного представника України при ООН Сергія Кислиці під час засідання Ради безпеки ООН. "Загальна вибухова потужність комбінованих авіаційних ударів по Україні за цей період перевищує 9 кілотонн. Лише 3% російських ракет, безпілотників і керованих бомб вражають військові цілі, тоді як 97% вражають цивільну інфраструктуру", – зазначив він. За його словами, росія свідомо націлилася на критичну енергетичну інфраструктуру, зокрема на виробництво електроенергії. Після березневих атак було знищено 80% теплової енергії. Серйозних пошкоджень зазнали також гідроелектростанції. Представник України в ООН також наголосив на постійних ворожих обстрілах Харкова. "Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що щонайменше 604 цивільні особи були вбиті або поранені в Україні минулого місяця, що на 20% більше, ніж у лютому", – розповів Кислиця. Він заявив, що навіть, якщо режими диктаторів путіна та гітлера "не є однояйцевими близнюками, у них однакова токсична ДНК". "Уроки історії мають бути засвоєні. Якби Рада безпеки ООН існувала під час Другої світової війни, чи сиділи б її члени за одним столом з нацистами, коли вони руйнували європейські міста і відправляли тисячі людей до концтаборів, а ми зараз сидимо з сучасними їхніми втіленнями", – сказав він. Нагадаємо, ворог уночі запускав 17 "Шахедів" по Україні. ППО працювала у межах Миколаївської, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Вінницької та Хмельницької областей. Читайте також: атака дронів на південь – на Дніпропетровщині на об'єкті енергетики спалахнула пожежа. Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій. Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ. Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

квітень 12, 2024 - 13:55
 0  128
"Більшість цілей – цивільні": скільки ракет та дронів випустила рф із початку року по Україні – Кислиця розповів (Відео)
Представник України при ООН: "у путіна та гітлера однакова токсична ДНК"

росія з початку року випустила по Україні майже 1000 ракет, близько 2800 ударних безпілотників, а також майже 7000 керованих авіаційних бомб. Більшість ворожих цілей були цивільними, а не військовими.

Про це йдеться у заяві постійного представника України при ООН Сергія Кислиці під час засідання Ради безпеки ООН.

"Загальна вибухова потужність комбінованих авіаційних ударів по Україні за цей період перевищує 9 кілотонн. Лише 3% російських ракет, безпілотників і керованих бомб вражають військові цілі, тоді як 97% вражають цивільну інфраструктуру", – зазначив він.

За його словами, росія свідомо націлилася на критичну енергетичну інфраструктуру, зокрема на виробництво електроенергії. Після березневих атак було знищено 80% теплової енергії. Серйозних пошкоджень зазнали також гідроелектростанції.

Представник України в ООН також наголосив на постійних ворожих обстрілах Харкова.

"Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що щонайменше 604 цивільні особи були вбиті або поранені в Україні минулого місяця, що на 20% більше, ніж у лютому", – розповів Кислиця.

Він заявив, що навіть, якщо режими диктаторів путіна та гітлера "не є однояйцевими близнюками, у них однакова токсична ДНК".

"Уроки історії мають бути засвоєні. Якби Рада безпеки ООН існувала під час Другої світової війни, чи сиділи б її члени за одним столом з нацистами, коли вони руйнували європейські міста і відправляли тисячі людей до концтаборів, а ми зараз сидимо з сучасними їхніми втіленнями", – сказав він.

Нагадаємо, ворог уночі запускав 17 "Шахедів" по Україні. ППО працювала у межах Миколаївської, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Вінницької та Хмельницької областей.

Читайте також: атака дронів на південь – на Дніпропетровщині на об'єкті енергетики спалахнула пожежа.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow