Ми б не втратили Трипільську ТЕС, якби у нас стояли Patriot – Кулеба (Відео)

Очільник МЗС України наголосив: тема одна – дайте PatriotМіністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відповів, чи піднімав він тему знищення росіянами Трипільської ТЕС під час обговорення з європейськими колегами. Про це повідомляє "Укрінформ". "Піднімаємо цю тему. Що тут піднімати, тема одна – дайте Patriot! Якби у нас стояли Patriot, ми б сьогодні не втратили все це", – сказав міністр закордонних справ України. За словами очільника МЗС, саме у такому ключі українська сторона й говоритиме з іноземними партнерами – "максимальне прискорення постачання ППО". Як повідомляв 5.UA, "Центренерго" про Трипільську ТЕС: Відновити можна будь-що, але без достатньої кількості ракет для ППО – це марна справа. Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій. Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ. Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

квітень 12, 2024 - 13:55
 0  120
Ми б не втратили Трипільську ТЕС, якби у нас стояли Patriot – Кулеба (Відео)
Очільник МЗС України наголосив: тема одна – дайте Patriot

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відповів, чи піднімав він тему знищення росіянами Трипільської ТЕС під час обговорення з європейськими колегами. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Піднімаємо цю тему. Що тут піднімати, тема одна – дайте Patriot! Якби у нас стояли Patriot, ми б сьогодні не втратили все це", – сказав міністр закордонних справ України.

За словами очільника МЗС, саме у такому ключі українська сторона й говоритиме з іноземними партнерами – "максимальне прискорення постачання ППО".

Як повідомляв 5.UA, "Центренерго" про Трипільську ТЕС: Відновити можна будь-що, але без достатньої кількості ракет для ППО – це марна справа.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow